اطلاعیه مهم در خصوص دامنه‌های بین المللی

همانگونه که از ایمیل‌های رجیسترار ریسلو مطلع هستید، شرکت ریسلو که بیش از 90 درصد دامنه‌های ایرانی‌ها در این رجیسترار موجود می‌باشند، اقدام به توقف ارائه خدمات به دامنه‌های ایرانیان نموده؛ ... بیشتر »

4th Sep 2017
درباره نعیم

خدمات رایانه‌ای نعیم از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه‌های مختلف خدمات رایانه‌ای آغاز کرده است. هدف اصلی ما همواره رضایت مشتریان بوده و امیدواریم در این راستا استوار بمانیم.خدمات رایانه‌ای ... بیشتر »

7th Sep 2015
تحریم ایران توسط رجیسترر دایرکت آی

به اطلاع کلیه کاربران می‌رساند رجسترر دایرکت آی (resellerclub) شرکت دو ملیتی هندی-آمریکایی داشته است و اینک این شرکت ملیتی تماماً آمریکایی شده است و بر اساس قوانین آمریکا ارایه سرویس به هیچ عنوان به ... بیشتر »

25th Oct 2013
نعیم، شریک تجاری CloudLinux در خاورمیانه

نظر به کاربرد بسیار زیاد سرورهای لینوکسی بر پایه CloudLinux جهت سهولت در مدیریت مشتریان میزبانی وب و همچنین ایزوله کردن استفاده از منابع سرور در دسترسی‌های متفاوت، نعیم مفتخر است که به عنوان شریک ... بیشتر »

27th May 2013
جشنواره نوروزی

فرا رسيدن سال نو هميشه نويد بخش افکار نو، کردار نو و تصميم‌هاي نو براي آينده است. آينده‌اي که همه اميد داريم بهتر از گذشته باشد.... امسال نيز موسسه نعیم در آستانه بهار طبيعت جشنواره ويژه ... بیشتر »

15th Mar 2013
افزایش پهنای باندها

پیرو اعمال افزایش پهنای باند کلیه پکیج های میزبانی وب خارج از ایران و استقبال از این ارتقاء، کلیه پکیج های نمایندگی میزیانی وب (Reseller) نیز بصورت دو برابر و کاملا رایگان ارتقاء یافت. لازم به ذکر ... بیشتر »

7th Feb 2013